Kreditoriai

Partneriai

LKU

LKU kredito unijų grupė vienija 59 iš 71 Lietuvoje veikiančių kredito unijų. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 59 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

www.lku.lt

CAPITAL

Capital yra pasirengusi padėti išsirinkti patį geriausią, būsto nuomos ar jo pirkimo variantą. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, mes siūlome labai platų nekilnojamo turto asortimentą, kurį bus lengviau išsirinkti padedant profesionaliems, supratingiems bei savo darbą puikiai išmanantiems brokeriams. Bendradarbiaujant su Capital, jums nebereikės sukti galvos ar tuo labiau švaistyti ilgas valandas ieškant optimaliausio sprendimo. Mūsų svetainėje galite lengvai ir greitai susirasti jums patinkantį brokerį, su juo susisiekti, o kitą ar jau tą pačią dieną, keliauti apžiūrėti jus dominančius pasiūlymus.

www.capital.lt

VERSLAVITA

Turto ir verslo vertinimo įmonė UAB „Verslavita" visoje Lietuvoje atlieka:

  • nekilnojamojo turto vertinimas
  • kilnojamojo turto vertinimas
  • verslo (akcijos, ženklai) vertinimas
profesionalių nekilnojamojo turto brokerių paslaugos ir konsultacijos. Skyriai įkurti penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Per vienerius metus įmonė vidutiniškai atlieka apie 1 000 vertinimo darbų ir turi daugiau kaip 4 000 klientų.

www.verslavita.lt

Rent Vilnius

Rent Vilnius kompanija yra bene vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri atstovauja kliento, norinčio įsigyti Nekilnojamąjį turtą sau gyventi ar nuomai. Tai kompanija kuri ne tik išrinks tinkamiausią Nekilnojamąjį turtą investicijai, bet ir padės jį įsigyti, įrengti, išnuomoti ir administruoti visą kliento būsto nuomos procesą, o klientui net nebūtina būti Lietuvoje.

wwww.rentvilnius.lt
Grįžti

Skaičiuoklė

metų
149.00 € / mėn
11088.00 €
Palūkanų norma: 5.5%
Visa paskolos kaina: 1158.71 €
Sutarties mokestis: 60 €
BVKKMN: 9.44%

Truksite 2min

Grįžti

Būsto paskolos užklausa

-

Šis žingsnis paskutinis

Grįžti

Dėkui už užklausą!
Aš Jūsų vadybininkė.
Susisieksiu su Jumis.

Morta Burdilauskaitė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

+370 (610) 849-30

morta@namailietuvoje.lt