Kreditoriai

Partneriai

LKU

LKU kredito unijų grupė vienija 45 iš 60 visoje Lietuvoje veikiančių kredito unijų. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą: nuo el. bankininkystės, bekontakčių mokėjimo kortelių, kreditų privatiems asmenims, verslui ir žemės ūkiui iki atsiskaitymų už komunalines ir kitas paslaugas, mokėjimų Lietuvoje bei užsienyje. Šių 45 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

www.lku.lt

VERSLAVITA

Turto ir verslo vertinimo įmonė UAB „Verslavita" visoje Lietuvoje atlieka:

  • nekilnojamojo turto vertinimas
  • kilnojamojo turto vertinimas
  • verslo (akcijos, ženklai) vertinimas
profesionalių nekilnojamojo turto brokerių paslaugos ir konsultacijos. Skyriai įkurti penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Per vienerius metus įmonė vidutiniškai atlieka apie 1 000 vertinimo darbų ir turi daugiau kaip 4 000 klientų.

www.verslavita.lt

Rent Vilnius

Rent Vilnius kompanija yra bene vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri atstovauja kliento, norinčio įsigyti Nekilnojamąjį turtą sau gyventi ar nuomai. Tai kompanija kuri ne tik išrinks tinkamiausią Nekilnojamąjį turtą investicijai, bet ir padės jį įsigyti, įrengti, išnuomoti ir administruoti visą kliento būsto nuomos procesą, o klientui net nebūtina būti Lietuvoje.

wwww.rentvilnius.lt
Grįžti

Skaičiuoklė

metų
149.00 € / mėn
11088.00 €
Palūkanų norma: 5.5%
Visa paskolos kaina: 1158.71 €
Sutarties mokestis: 60 €
BVKKMN: 9.44%

Truksite 2min

Grįžti

Būsto paskolos užklausa

Grįžti

Jūsų paraišką gavome, išnagrinėsime Jūsų duomenis bei susisieksime per 1 d.d. dėl tolimesnio būsto paskolų proceso.