Apklausos rodo, jog dauguma emigravusių Lietuvos piliečių ateityje planuoja grįžti gyventi į Lietuvą. Ne paslaptis, jog nuosavas būstas - vienas reikšmingiausių gyvenimo kokybės veiksnių, darančių įtaką emigrantų sprendimui dėl grįžimo į tėvynę. Deja, iki šiol emigrantai neturėjo patogaus būdo pateikti paraišką dėl paskolos būnant užsienyje ir palyginti kelis būsto paskolos pasiūlymus.

Matydami šią problemą, sukūrėme interaktyvią platformą, leidžiančią emigravusiems lietuviams lengvai pateikti paraišką paskolai gauti, gauti ir palyginti kelis paskolos pasiūlymus būnant užsienyje. Mūsų tikslas - suteikti užsienyje dirbantiems Lietuvos piliečiams galimybę gauti būsto paskolą Lietuvoje patogiai ir geromis sąlygomis.

Mūsų vertybės

Globalumas - užtikrinti, jog mūsų paslaugomis galėtų patogiai naudotis bet kurioje pasaulio šalyje esantys Lietuvos piliečiai.

Skaidrumas - pateikti klientams visą informaciją, reikiamą objektyviam sprendimui priimti.

Orientacija į klientą - kiekvienam klientui parinkti geriausiai jo poreikius ir galimybes atitinkantį kreditavimo pasiūlymą, bendradarbiaujant tik su gerą dalykinę reputaciją turinčiomis kredito įstaigomis.

Atsakinga veikla - siekti, jog Klientai prisiimtų tik pamatuotus finansinius įsipareigojimus, kurie neturės neigiamos įtakos jų finansiniam stabilumui bei socialinei gerovei.

Patriotiškumas - skatinti Lietuvos piliečius planuoti ateitį Lietuvoje. Tik kartu esame stiprūs!